Intensive Face Scrub

4 400 Lekë
Scrub per te gjitha llojet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1769

- Efekt eksfoliues, largon qelizat e vdekura te lekures dhe zbut epidermen.

- Parandalues i njollave dhe akneve.

- Stimulon mikroqarkullimin e lekures.

Perdorimi: Aplikoni Intensive Face Scrub ne lekure dhe masazhojeni per disa minuta dhe shpelajeni me uje te bollshem.Perdoret 1 deri 2 here ne jave.

Keshille: Perdorimi i cdo scrub-i ne lekure, e ben epidermen sensibile ndaj rrezeve UV. Keshillohet perdorimi i nje kremi mbrojtes si psh: Face Guard Advanced.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Berthama te frutit te pjeshkes

Vaji Macadamia

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.