Epigenetic Serum 15 ml

3 000 Lekë
Serum epigjenetik i cili minimizon ndryshimin e qelizave te lekures te shkaktuara nga faktoret e jashtem.
Availability: In stock
SKU: 10237

Studimet e fundit shkencore kane treguar se genet nuk percaktojne gjithcka per lekuren tone si menyra e jeteses apo regjimi ushqimor. Produktet qe perdorim ne lekure ndikojne shume ne pamjen e saj.

Serumi Epigjenetik:

- Minimizon ndryshimin epigenetik te qelizave te lekures te shkaktuara nga faktoret e jashtem

- Rivitalizon lekuren

- Redukton rrudhat

- Rrit rezistencen ndaj stresit oksidativ

- Rrit shkelqimin e lekures

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes dhe mbremje.

Paketimi: 15 ml

Perberja: Agjent Epigenetik (calendula oficinalis)

Acid Hialuronik

Izomerati I sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.