BIONIKE DEFENCE MY AGE RENEWING EYES & LIPS SERUM

2 450 Lekë
Serum fluid per zonen rreth syve, me nje teksture te lemuar dhe arome delikate lule-detare.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11291

Bazuar në kompleksin “Resilience Skin”dhe  ekstraktin e arganit  parandalon tharjen  e lëkurës, humbjen e shkelqimit, rrit elasticitetin dhe e ben lekuren me kompakte .

I pershtatshem per tu perdorur nga femrat pas moshes 50 vjec.

Permban :

Kompleksin“Resilience Skin”, një sinergji e përbërësve të veçantë si :

  • Petalet e trendafilit  Damask:  Promovojne  aktivizimin dhe gjallerine e fibroblasteve.
  • Polisakaride  bioteknologjike : Kompesojne  efektet e menopauzës në lëkurë duke përmirësuar komunikimin midis epidermës dhe dermes.

Ekstrakti i fares se Arganit : formon një film lipidik mbi lëkurën për të siguruar një efekt relaksues.

Sistemi serine me clirim te ngadalesuar : Siguron një efekt të fuqishëm hidratues qe zgjat.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne mengjes dhe ne darke rreth zones se syve dhe buzeve duke e masazhuar me aplikatorin. Me pas tamponojeni me gishterinj derisa te perthithet plotesisht.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.