Pro Immune Serum

€25.92
Serum i cili forcon barrieren e lekures sensitive.
Availability: In stock
SKU: 10224

- Mbron lekuren nga stresi oksidativ

- Rrit aftesine mbrojtese te lekures nga faktoret e jashtem (ajri i ndotur, ndryshimet e temperatures, rrezatimet uv)

- Redukton rrudhat e shkaktuara nga dehidratimi i lekures

- Hidraton dhe shkelqen lekuren tuaj

Perdorimi: Aplikoni serumin 2 here ne dite. Lereni te absorbohet dhe me pas vendosni kremin e dites.

Ideale eshte perdorimi i Pro immune serum me Anti-pollution cream.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Beta glukan

Ektoina

Acid hialuronik

Alantoina

Bisabolol

Vitamin E

Izomerat i sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveJanssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.