DEFENCE BOOST RENEWING CONCENTRATE

€30.78
Serum i perqendruar me retinol dhe tokotrienol, te cilat stimulojne sintezen e kolagjenit dhe ndihmojne ne parandalimin e foto-plakjes. Qe ne aplikimin e pare lekura duket me e bute dhe me e tendosur.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11124

Perdorimi i perditshem i tij permireson ndjeshem pamjen e lekures suaj pasi lufton rrudhat dhe njollat e krijuara nga mosha.

I pershtatshem edhe per lekurat sensitive.

Ne vetem 7 dite:

  • Lekura eshte 96% me e lemuar te perdoruesit.
  • Permireson pamjen e lekures ne 92% te perdoruesve.

(Testi i kryer ne 50 femra te moshes 35-65 vjece, te cilat e aplikuan serumin 1 here ne dite.)

Permban:

  • Retinol + Retinoid: forma aktive te vitamines A te cilat stimulojne rigjenerimin qelizor. Veprojne si ne siperfaqe te lekures (zbusin dhe shkelqejne lekuren) edhe ne shtresen e dermes (ku stimulojne prodhimin e kolagjenit dhe elastines).
  • Kombinimi i Tokotrienoleve((alpha, beta, gamma): forma aktive te vitamines E te marra nga farat e kivit. Mbron lekuren nga demet e shkaktuara nga radikalet e lira duke luftuar stresin oksidativ dhe procesin e plakjes.

Perdorimi: Aplikoni 4-5 pika te serumit ne fytyre dhe me pas aplikoni kremin tuaj te zakonshem, ose ne pellemben e dores beni perzjerjen e serumit me kremin tuaj te zakonshem dhe me pas aplikojeni ate ne te gjithe fytyren.

Ky trajtim intensiv rekomandohet te behet 3-4 here ne vite, per nje periudhe prej 1 muaj.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
Farmaci Klara GegaKorce Pojan Lagjja Qender Rruga Liria 0675862454
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.