Fair Complexion

2 500 Lekë
Serum I perqendruar per eleminimin e njollave dhe me veprim antirudhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10232

Perdorimi: Aplikoni cdo dite ne mengjes ne lekure te paster.

Ideal nese kombinohet me Brightening Day Protection

Paketimi: 30 ml

Perberja: Heksylresorcinol-Redukton rrudhat ,mbrojtes ndaj rrezeve UVA/UVB gjithashtu targeton hiperpigmentimin

Acid Hialuronik

Ekstrakt I rrenjes se manit + acid fitik

Izomerat Saharidi

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.