Microsilver Serum

3 200 Lekë
Serum ideal per trajtimin e lekures me yndyre, njolla dhe akne.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 3050

- Stimulon rigjenerimin e lekures,

- Eleminon aknet

- Efekt keratolitik

- Efekt antimikrobial

- Efekt antiinflamator

- Efekt hidratues

- Efekt emolient

Perdorimi: Aplikoni serumin ne mengjes ose ne darke. Ideal nese kombinohet sipas skemes me poshte:

Mengjes: Clarifying cream gel + microsilver serum

Mbremje: AHA face cream + microsilver serum

Paketimi: 30 ml

Perberja: Microsilver (puder argjendi)

Acid glikolik.

Glicerina

Alantoina

D –panthenol

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.