DEFENCE B-LUCENT SKIN-EVENING CONCENTRATE

3 050 Lekë
Serum intesiv kunder njollave kafe dhe hiperpigmentimit te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2625

Permban:

Metil gentisate: Nje substance natyrale e fituar nga rrenja e bimes Gentiana. Ajo vepron ne procesin e prodhimit te melanines duke penguar enzimen tirosinaze.

Peptidi biomimetik: Lufton sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines (melanogjenezen), duke frenuar enzimat e perfshira ne procesin e sintezes se melanines.

Lipo-amino acide (Undenylenoyl Phenylalanine): Lufton sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines.

Perdorimi: Aplikojeni ne mbremje ne fytyre pas pastrimit te lekures. Rekomandohet ta shoqeroni me nje krem ??hidratues dhe zbutes, te tille si Hydra5 Opthydra.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI KASA_TRTirane0695141697
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.