Instant lift serum

€37.26
Serum lifting per lekuren e maturuar, me formule te perqendruar me kompleksin e rigjenerimit qelizor dhe kolagjenit detar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3059

- Me veti hidratuese dhe rigjeneruese

Perdorimi: Aplikoni serumin ne mengjes dhe ne darke pas pastrimit te lekures.

Paketimi 30 ml

Perberja: CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor)

Ekstrakti I terfilit te kuq

Kombucha: caji I zi I fermentuar

Kolagjeni detar

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.