DEFENCE MY AGE INTENSIVE RENEWING SERUM

€34.83
Serum me efekt te fuqishem antirrudhe, perdoret para aplikimit te kremit antirrudhe per te perforcuar efektin e ketij te fundit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10753

Kombinim i aromave delikate te luleve dhe te detit. Bazuar ne kompleksin “Skin Resiliency” dhe i pasur me ekstrakte nga fara arganit, me qellim per te rritur efektin e produkteve te tjera te aplikuara ne fytyre (produkte dite ose nate). Minimizon tharjen e lekures, humbjen e shkelqimit, rrit elasticitetin dhe e ben lekuren me kompakte. Shoqerohet me kremin e dites ose kremin e nates per nje efikasitet me te larte.

Rekomandohet: Per te forcuar elasticitetin e lekures dhe per te ruajtur bukurine dhe rinine edhe pas te pesdhjetave, duke permiresuar aftesine natyrale te lekures per te perballuar plakjen dhe demet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

Permban:

Kompleksi “Resilience Skin”: Sinergji mes perberesve te vecante si:

- Perberes aktiv nga petalet e trendafilit DAMASK: Nxisin rigjenerimin dhe aktivizimin e fibroblasteve.

- Polisakaride BIOTEKNOLOGJIKE: Kompesojne efektet e menopauzes ne lekure, duke permiresuar komunikimin midis epidermes dhe dermes.

Ekstrakt nga fara e Arganit: Formon nje barriere qe i jep lekures efekt lifting (terheqje).

Sistemi serine me clirim te ngadalesuar: Siguron efekt hidratues qe zgjat ne kohe.

Perdorimi: Aplikoni serumin ne mengjes dhe/ose ne mbremje para aplikimit te kremit tuaj te perditshem.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Specifikime
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Sipas trupit Fytyra
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.