Age Perfecting Serum

€32.40
Serum me formule te perqendruar per lekure te maturuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3055

- Rigjeneron

- Redukton Rrudhat

- Tonifikon lekuren dhe e hidraton ate

- Mbron nga radikalet e lira

- Veti antioksidante.

Perdorimi: Aplikoni serumin ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 30 ml

Perberja:

CRC (Kompleksi i rigjenerimit qelizor) Ekstrakti i terfilit te kuq dhe cajit te zi te fermentuar)

Acid Hialuronik

Vitamin E

Vitamin C

Qelizat burimore te bimes Rose Alpine.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.