DEFENCE HYDRA5 Intensive moisturising serum

€29.56
Serum me veti te fuqishme hidratuese, per te gjitha llojet e lekurave. Detoksifikon dhe hidraton lekuren, duke e lene ate te bute, te lemuar dhe plot shkelqim.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2615

Permban:

DetoxHyal5:  Bazuar ne nje kombinim te perberesve aktiv te bimeve detoksifikuese dhe acidit hialuronik ne 5 pesha te ndryshme molekulare per te hidratuar lekuren dhe per te forcuar mekanizmat e saj mbrojtes kunder stresit oksidativ te perditshem. 

Ekstrakt i  Cistus incanus: Bime mesdhetare e pasur me polifenole qe kryen nje efekt te fuqishem antioksidues lufton radikalet e lira endogjene (shkaktuar nga frymemarrja qelizore) dhe ekzogjene (shkaktuar nga rrezet UV, ndotja).

Ekstrakt i Ginostema: Fuqizon funksionin mbrojtes te lekures dhe mekanizmat natyral te detoksifikimit.

Acidi Hialuronik: Me 5 pesha te ndryshme molekulare siguron hidratim te thelle  ne te gjitha shtresat epidermale: ne siperfaqe per te luftuar dehidrimin dhe ne brendesi per te rivendosur rezervat e ujit te lekures.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne mbremje pas pastrimit te lekures vetem ose para kremit per te fuqizuar efektin e ketij te fundit.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.