Normalizing Skin Complex

3 000 Lekë
Serum per balancimin e nivelit te yndyres dhe reduktimin e njollave ne lekure.
Availability: In stock
SKU: 1093

- Redukton prodhimin e tepert te sebumit

- Efekt keratolitik dhe baktericid.

- Eleminon qelizat e vdekura ne lekure dhe hap poret

- Qeteson dhe hidraton lekuren.

 

Perdorimi: Aplikoni Normalizing skin complex butesisht mbi fytyre. Pas aplikimit 2 here ne dite per nje periudhe 6 javore vihet re nje permiresim i dukshem i problemeve te lekures me yndyre dhe njolla. Eleminohet ndjeshem prodhimi i sebumit, i pikave te zeza dhe i pustulave te akneve.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Kompleksi anti-sebum: (Ekstrakt nga gjethet e ullirit)

Acidi salicilik

Ekstrakt aloe vera

Ekstrakti i algave te kuqe (Condrus crispus)

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveJanssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.