DEFENCE XAGE EYE LIFT

2 600 Lekë
Serum per zonen e syve, kunder rrudhave, me efekt lifting. Lufton qeset dhe rrathet e zinj te krijuar poshte syve. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave. I testuar oftamologjikisht.
Availability: In stock
SKU: 3008

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakt  Plankton: Efekt dekogjestant. Ka veti vazoprotektive te cilat ndihmojne ne minimizimin e rratheve te zinj poshte syve.

Biopolimer i proteinave te bajames se embel: Formon nje rrjete tre-dimensionale qe krijon nje film te vazhdueshem, elastik dhe te bute mbi lekure i cili permireson qendrueshmerine e lekures dhe zbut rrudhat.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje pas pastrimit te fytyres.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Products specifications
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.