DEFENCE XAGE EYE LIFT

€21.06
Serum per zonen e syve, kunder rrudhave, me efekt lifting. Lufton qeset dhe rrathet e zinj te krijuar poshte syve. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave. I testuar oftamologjikisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3008

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakt  Plankton: Efekt dekogjestant. Ka veti vazoprotektive te cilat ndihmojne ne minimizimin e rratheve te zinj poshte syve.

Biopolimer i proteinave te bajames se embel: Formon nje rrjete tre-dimensionale qe krijon nje film te vazhdueshem, elastik dhe te bute mbi lekure i cili permireson qendrueshmerine e lekures dhe zbut rrudhat.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje pas pastrimit te fytyres.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
Farmaci EMIRA OSMANI_LELEZHE
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.