Eye Flash Fluid

€12.15
Serum trajtues, antirrudhe dhe hidratues me permbajtje te larte te acidit hialuronik dhe komplexit te peptideve (matrixyl 3000)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10241

- Eleminon rrathet e erret te syve

- Eleminon shenjat e lodhjes dhe stresit

- Aktivizon sintezen e kolagjenit

Perdorimi: Aplikoni ampulen ne zonen perreth syve ne mbremje

Paketimi: 3*1.5 ml

Perberja: Acid hialuronik

Glicerina

Matrixyl 3000 (Kompleksi i peptideve) me permbajtje peptidesh te cilat luajne rol thelbesor ne rigjenerimin natyral te lekures.

Aktivizojne sintezen e acidit hialuronik dhe kolagjenit. Si rezultat kane nje veprim te jashtezakonshem antirrudhe ne zonen perreth syve.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.