Celebration Box Superfruit

6 500 Lekë
Set i limituar, i cili permban kombinimin perfekt per te mbrojtur lekuren nga radikalet e lira dhe per ti dhuruar asaj nje pamje rinore.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11370

Seti permban kremin  Vitaforce C Cream dhe 7 ampula te pasura me vitamine C.

Perdorimi:

Aplikoni ampulat pas pastrimit te lekures ne fytyre dhe qafe. Me pas aplikoni kremin Vitaforce C.

Paketimi:

 • 7 ampula x 2 ml
 • 1 krem x 50 ml

Perberja:

Vitaforce C cream:

 • Vitamine C
 • Vitamine E
 • Acid hialuronik
 • Ekstrakt limoni

Superfruit fluid:

 • Vitamine C
 • Kivi
 • Lime
 • Blueberry
 • Shege
 • Glicerine

Ide e mrekullueshme per dhurate.

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI KITAIRDA CANIDIBER BURREL SHESHI DEMOKRACIA 0686452229
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.