Love At First Scent Oil Kit

3 800 Lekë
Seti perbehet nga vaj esencial Bergamot, Cinnamon Cassia, Rose Absolute dhe vaji Naturally Loveable.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër, hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj i farave të rrushit, vaj ulliri  ose vaj bajame.

Paketimi: 4 x 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.