TRIDERM SHOWER SHAMPOO 400 ml

1 300 Lekë
Shampo e cila pastron butesisht lekuren dhe floket. E pershtatshme per lekurat sensitive dhe per larje frekuente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2363

Permban:

Agjente te bute pastrues: Delipidizues te ulet dhe me tolerance te larte, ribalancon floren e lekures.

Pantenol (pro-vitamine B5) dhe Trimetilglicine: veti hidratuese.

Mentil Laktat: Rigjeneron lekuren.

Agjent zbutes: Perberes qe formojne nje shtrese hidrolipidike qe mbron lekuren.

Perdorimi: I pershtatshem per larje te perditshme te trupit dhe flokeve. Aplikohet ne lekure dhe floke te lagur, masazhohet dhe shperlahet.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE E NATE 34Durres Rr.Deshmoret nr.7 0699910010
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.