Rigenforte shampoo Energizzante

1 020 Lekë
Shampo Energizzante eshte pjese e trajtimit Rigenforte, e pasur me perberes ushqyes, tonifikues dhe forcues per floket dhe rrenjen e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Shampo Energizzante është pjesë e trajtimit Rigenforte, e pasur me përbërës ushqyes, tonifikues dhe forcues për flokët dhe rrënjën e tyre. Shampo Rigenforte përmban një miks tensioaktivësh shumë efikas dhe delikat, të cilët pastrojnë flokun krejtësisht në formë joagresive, duke lejuar përdorimin e përditshëm dhe duke respektuar brishtësinë e tyre. E studiuar për të parandaluar dobësimin ose rënien e përkohshme të flokëve. 

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1 minut dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 200 ml

Biotinax

Mentol

Kafeinë

Diamino Pirimidina

Vaj Argani

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci Green PharmaTirane Kashar Yzberisht Rr Nexho Konomi pll A4 kt10692560016
Farmaci Orange Farmaci 017Korce
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI BIOFARMA ELBASANPerballe ish pol.dentare Elbasan0696755740
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
Farmaci Dite E Nate (Brryli)Tirane Tek Brryli
FARMACI DITE NATE (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI BERTI PRENJASPRENJAS0684095658
FARMACI LINDA ELBElbasan
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci Perparim JazexhiuBerat0697246152
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
LIFEMED SHPK (Farmci Imifarma 6)Tirane Rruga Reshit Petrela nr 870674089009
Farmaci Keti 2014Yzberisht TIRANE672036028
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI VERDETirane042254651
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI LINDA DRDurres05235648 / 0695405461
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI VINEA_TRPrane Astirit_Tirane694618825
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI INA 3_Fier SheganFier Shegan692743799
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci BORA-VLVlore682027785
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI GREKE 2 ELBASANLagja Kongresi i Elbasanit, 28 Nentori Elbasan0695295190
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI KRISTAL BERATBERAT0693309795
FARMACI B&B SAUKSauk_Tirane0698767549
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ELENA FRFier0692113969
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI CANI BURRELBURREL
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI SPAHIU 2 TIRANETIRANE
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
Orange Farmaci 022Tirane Rr. Qamil Guranjaku
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI YLLKA ARAPI_ELELBASAN693771047
FARMACI PHARMABEST 2 SHKODERSHKODER Rr'Fetih Dizdari'God 3-katshe
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI ELIO PGPogradec696458108
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.