Shampoo Cellule Staminali BIO&VEGAN

2 050 Lekë
Shampo intensive, organike dhe vegane, e pershtatshme per floke te dobet, te thate dhe te demtuar. Trajtim ideal per renien e flokut. Formula e saj ka efekt rigjenerues ne skalpin e kokes fale prezences se qelizave staminale te molles.
Availability: In stock
SKU: 0788

E pershtatshme per larje frekuente te flokut. Ideale per meshkuj dhe femra.

Permban:

Ekstrakt Maca - ka nje efekt energjizant ne bulbin e flokut, ristrukturon dhe forcon strukturen e flokut nga rrenja deri tek majat.

Vitamina B5 - zbut flokun dhe rikthen shkelqimin e tij.

Perdorimi: Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni. Rekomandohet kombinimi me MIGLIO PLUS LOTION me qeliza staminale.

Paketimi: 200 ml

E testuar per nikel. Pa SLS. Arome hipoalergjike.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
Products specifications
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.