Shampoo Cellule Staminali BIO&VEGAN

2 050 Lekë
Shampo intensive, organike dhe vegane, e pershtatshme per floke te dobet, te thate dhe te demtuar. Trajtim ideal per renien e flokut. Formula e saj ka efekt rigjenerues ne skalpin e kokes fale prezences se qelizave staminale te molles.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0788

E pershtatshme per larje frekuente te flokut. Ideale per meshkuj dhe femra.

Permban:

Ekstrakt Maca - ka nje efekt energjizant ne bulbin e flokut, ristrukturon dhe forcon strukturen e flokut nga rrenja deri tek majat.

Vitamina B5 - zbut flokun dhe rikthen shkelqimin e tij.

Perdorimi: Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni. Rekomandohet kombinimi me MIGLIO PLUS LOTION me qeliza staminale.

Paketimi: 200 ml

E testuar per nikel. Pa SLS. Arome hipoalergjike.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI BLIRITirane0682030025
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.