TRIDERM BABY BATH CREAM

1 880 Lekë
Shampo kremoze, me shpelarje, e dizenjuar posacerisht per larjet e shpeshta te lekures se bebeve dhe femijeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11292

Shampo kremoze, me shpelarje, e dizenjuar posacerisht per larjet e shpeshta te lekures se bebeve dhe femijeve (larjen e duarve pasi luajne, fytyren pasi kane konsumuar ushqim si dhe pas cdo nderrimi te pelenave). Formulimi i vecante  i saj e bene ate te pershtatshme per larjen e lekurave te thate dhe te irrituara gjithashtu. Lane buteshisht lekuren e femijes suaj pa prishur barrieren hidrolipidike te saj, duke e lene lekuren te bute e te hidratuar.

Permban parfum hipoalergjik.

pH = 6.0 - 6.5

Permban:

  • Agjente te bute pastrues: nje perzierje e balancuar e agjenteve pastues qe tolerohen shume mire nga lekurat sensitive.
  • Glicerine: me veti hidratuese.
  • Vaj bajame e embel: me veti hidratuese dhe mbrojtese.

Perdorimi: Mund te hidhni produktin ne govate ose ta aplikoni ate direkt ne lekure te lagur, masazhojeni e me pas shpelajeni.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitBebe dhe femije
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.