PROXERA PSOMED 3 SHAMPOO

1 650 Lekë
Shampo me 3% ure, e formuluar per lekuren e kokes me hiperkeratoze dhe per personat qe vuajne nga psoriaza. Redukton kruajtjen dhe inflamacionin qe shoqeron lekuren e irrituar. Pastron butesisht dhe respekton balancen natyrale te skalpit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3014

Permban: 3% Ure, vaj argjilor te sulfonuar, acid salicilik, acid glikolik, acid laktik, glukonolakton, surfaktante, aditive reologjike, parfum, uje te demineralizuar.

Perdorimi: Aplikojeni sipas keshilles se mjekut /farmacistit tuaj.

Paketimi: 125 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI FLORITirane
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI ORIENTirane0692054446
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci SaidorDon Bosko TIRANE0692836769
Farmaci SHEHU (Besarije Shehu)Tirane Rruga Kastriotet pll 19 shk 1 ap 10694096294
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci ARMIR FARMA 2Tirane Rruga Barrikadave0694250110
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI MUCAJ_VOREVORE0692624747
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI L ELEZI_YRSHEKYRSHEK_TIRANE0697312332
FARMACI ROMA 13 Tirane Tirane MATERNITETI I RI0682033380
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI RUBINITirane0692056124
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.