Herbal Revival Shampoo

1 400 Lekë
Shampo me ekstrakte nga bishti i kalit, vaj Tea tree dhe alga deti Kelp qe ushqejne dhe ne te njejten kohe qetesojne skalpin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Ushqen dhe forcon flokët e thatë dhe të dëmtuar
  • ph i balancuar
  • Për flokë të thatë dhe të dëmtuar nga lyerja ose stilimi i përditshëm

Herbal Revival™ Shampoo përmban ekstrakte nga bishti i kalit, vaj Tea tree dhe alga deti Kelp që ushqejnë dhe në të njëjtën kohë qëtësojnë skalpin. L-Arginina dhe L-Cisteina i japin flokëve shkëlqim dhe butësi. Shampoja Herbal Revival™ është formuluar me ektrakte unike bimore dhe ndihmon në mbrojtjen dhe ushqyerjen e flokëve dhe skalpit.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1 minutë dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI Nr 13Sarande085222137
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.