Shampoo Riparatore Dopo Sole

1 550 Lekë
Shampo me veti te fuqishme emoliente dhe ristrukturuese. Ideale per larjen e flokeve te demtuar nga ekspozimi ne diell, uji me klor, uji me kripe dhe larjet e shpeshta te flokut.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10911

E pasur me vaj argani, vaj ulliri dhe pantenol, te cilat ushqejne flokun tuaj, duke ju dhuruar atyre nje shkelqim natyral.

Perdorimi: Lani floket me uje te bollshem. Aplikoni shampon me masazh te lehte per disa minuta dhe me pas shperlajeni. Pas saj mund te aplikoni masken e flokeve.

Paketimi: 200 ml

Organike, vegane, e testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFloket
Sipas tipit te produktitShampo
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.