SHINE ON SILVER TOUCH

€9.72
Shampo ngjyre lejla, e cila neutralizon cdo nuance te ngjyres se verdhe te flokeve te dekoloruar. Lan flokun tuaj ne menyre delikate duke i dhene atij shkelqim dhe nje nuance te argjendte.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3081

Permban:          

Aminoacide dhe PCA: Ushqejne dhe riparojne floket.

Ekstrakt boronice: Ndihmon per te luftuar tonet e verdha.

Pigmenti violet:  Lufton ngjyren e verdhe .

Perdorimi: Shperndani shampon ne menyre te barabarte mbi gjatesine e flokeve te lagur. Lereni te veproje per te pakten 3 minuta para se ta shpelani mire. Mbajtja e produktit per me shume se 5 minuta ose perdorimi me i shpeshte do te perforcoje rezultatin. Perdoreni 1-2 here ne jave, sipas rezultatit te deshiruar. Lani mire duart pas perdorimit.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.