Shampoo Bardana e Betulla BIO&VEGAN

€12.15
Shampo organike per floke dhe skalp te yndyrshem edhe gjate adoleshences.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0744

Permban:

Sulfaktanteve te derivuar nga vaji i ullirit dhe proteinat e grurit - pastrojne ne menyre delikate floket tuaj duke i lene ato te bute dhe gjithashtu floku do krihet lehtesisht.

Rrodhe (burdock), mbeshtekne (birch) dhe propolis - ndihmojne ne balancimin dhe purifikimin e skalpit te kokes

Kompeks Laminarghane (perberes natyral te nxjerre nga deti) - ndihmon ne rregullimin e enzimes 5 alfa –reduktaza, pergjegjese per hipersekretimin e yndyres.

Ekstrakt portokalli, limoni dhe bergamo - ndihmojne ne oksigjenimin e bulbit te flokut duke i dhene flokut nje arome te mrekullueshme.

Perdorimi: Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni.

Paketimi: 200 ml

Pa SLS.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.