ANAGEN SHAMPO

1 180 Lekë
Shampo per floke delikate dhe te holle qe bien lehte. Permireson funksionin e skalpit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0387

Permban:

Caj jeshil: Efekt mbrojtes ndaj flokeve.

Vitamine E: Ka veti antioksiduese.

Perdorimi: Aplikojeni 1- 2 here ne jave ne floke te lagur, masazhojeni butesisht dhe me pas shperlajeni.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI KLARA_ALLRr.Dibres _Tirane0698851828
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Orange farmaci 038Korce Lagjja 13 Rruga 13 Korriku0694030070
FARMACI DITE E NATE 20 RRUGA 4 DESHMORET TIRANE0699910010
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
Farmaci Ada_GJGjirokaster lagjja 18 shtatori kt1693204066
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI BERTI PRENJASPRENJAS0684095658
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.