SHINE ON NUTRI HAIR RESTRUCTURING SHAMPOO

€10.94
Shampo per floke te lyer, te thate dhe te demtuar. Ndihmon ne ruajtjen e ngjyres sa me gjate, ushqen, mbron dhe i jep shkelqim flokut.
Availability: In stock
SKU: 1452

Permban:

Vaj shege:  I pasur me acidin punicik (acid yndyror OMEGA-5) i cili rigjalleron dhe ushqen floket.

Ekstrakte frutash: Ndihmojne per t’i dhene flokeve elasticitet, butesi dhe shkelqim.

Molle, kivi, portokall: Burime natyrale te acideve organike te cilat ribalancojne pH e flokeve.

Bajame: Burim i proteinave qe ushqejne floket.

Silikon hidratues: Lufton elektrizimin e flokeve, zbut dhe mbron floket nga burimet e nxehtesise. (p.sh. tharese flokesh, piastra etj).

Silikon per ruajtjen e shkelqimit dhe mbrojtjen e flokut: Krijon nje barriere shume te holle qe e ben kutikulen e flokut me kompakte. Jep volum dhe shkelqim, duke ruajtur ngjyren e flokeve.

Perdorimi: Aplikojeni ne floke te lagur, masazhojeni butesisht dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI XHULI DRDurres0692932706
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI NUTRI Rruga e Dibres Tirane06942697419
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Farmaci Farmavitta 13Kavaje Rr Jurgen Trade Lagjja 2
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Products specifications
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.