Shampoo Ristrutturante

€16.20
Shampo per rigjenerimin e majave te flokeve.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0013

Permban:

Qeliza staminale te molles, ekstrakte melise (millet), silikon dhe selenium - ndihmojne ne forcimin e majave te flokut, duke parandaluar formimin e majave dyshe. I japin flokut shkelqim natyral dhe parandalojne elektrizimin e tyre.

Pantenol - i jep flokut volum dhe butesi qe zgjat.

Perdorimi: Aplikohet ne floke te thate ose te lagur, me ose pa shperlarje. Gjithashtu mund te perdoret rregullisht ne perditshmeri per te parandaluar demtimin e flokut.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.