DEFENCE HAIR ULTRA-GENTLE SHAMPOO DERMOSOOTHING

€16.20
Shampo qe ndihmon per te zbutur skalpin e irrituar e cila lan ne menyre delikate floket tuaj. Vecanerisht i pershtatshem per larje frekuente te flokut.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 3079

Permban :

Pro-Vitamina B5 (Pantenol): Mbron boshtin e flokeve dhe qeteson irritimet e skalpit.

Ekstrakt zambak uji: Ka nje efekt qetesues dhe zvogelon acarimin.

Aloe vera: ka efekte mbrojtese dhe qetesuese, veçanerisht i pershtatshem per skalp te ndjeshem.

Perdorimi: Aplikojeni ne floke dhe skalp te lagur. Lereni te veproje per disa minuta, pastaj shpelajeni plotesisht.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.