DEFENCE HAIR ULTRA-GENTLE SHAMPOO DERMOSOOTHING

2 000 Lekë
Shampo qe ndihmon per te zbutur skalpin e irrituar e cila lan ne menyre delikate floket tuaj. Vecanerisht i pershtatshem per larje frekuente te flokut.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3079

Permban :

Pro-Vitamina B5 (Pantenol): Mbron boshtin e flokeve dhe qeteson irritimet e skalpit.

Ekstrakt zambak uji: Ka nje efekt qetesues dhe zvogelon acarimin.

Aloe vera: ka efekte mbrojtese dhe qetesuese, veçanerisht i pershtatshem per skalp te ndjeshem.

Perdorimi: Aplikojeni ne floke dhe skalp te lagur. Lereni te veproje per disa minuta, pastaj shpelajeni plotesisht.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farmaci LorenaTirane Selite Rruga Fran Bardhi, Pall Vala Company0693190313
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.