Bagno Odoroso Rilassante

960 Lekë
Shampo trupi, energjizante, e cila pastron lekuren tuaj ne menyre delikate, duke e lene ate te bute dhe te lemuar, fale perberesve aktiv qe permban. Aroma tipike e rreshirave ju dhuron nje ndjesi te mrekullueshme dhe ju ben te ndiheni ne forme.
Availability: In stock
SKU: 0708

Permban ekstrakte mullage, Gymnema sylvestre, Hibiskus dhe aloe vera te cilat aromatizojne, hidratojne dhe zbusin lekuren.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitShampo
Sipas LinjaveDr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.