Bagno Odoroso Rilassante

€7.78
Shampo trupi, energjizante, e cila pastron lekuren tuaj ne menyre delikate, duke e lene ate te bute dhe te lemuar, fale perberesve aktiv qe permban. Aroma tipike e rreshirave ju dhuron nje ndjesi te mrekullueshme dhe ju ben te ndiheni ne forme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0708

Permban ekstrakte mullage, Gymnema sylvestre, Hibiskus dhe aloe vera te cilat aromatizojne, hidratojne dhe zbusin lekuren.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitShampo
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.