Bagnoschiuma Monoi 500 ml

€17.82
Shampo trupi me arome monoi e formuluar specifikisht per larjen e lekures pas ekspozimit ne diell, gjate qendrimit ne pishina apo ne plazh.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1464

Shampo e pasur me ekstrakte te mullages dhe te kamomilit me efekt qetesues, ndersa ekstraktet e likuirices ndihmojne ne ruajtjen e ngjyres per shume gjate. Aroma e monoit do te bej te ndjeni sikur jeni me pushime edhe kur ju te ktheheni ne shtepi.

Paketimi: 500 ml

I testuar per nikelin, me arome hipoalergjike.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.