XSENSE SHOWER FOAM

€7.70
Shampo trupi per te gjitha llojet e lekures, me aroma te ndryshme. E pasur me glicerine dhe pantenol. Respekton pH e lekures. E disponueshme ne 7 aroma te ndryshme:
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2161

ICE LIME -  Freski e forte qe i jep vitalitet lekures suaj.

SOFT  PETALS - Arome e rafinuar trendafili dhe kamomili qe relakson trupin dhe mendjen tuaj.

VELVET VANILLA - Arome vanilje dhe orkidee qe ju dhurojne kenaqesi.

SOUL ORIENTAL - Arome orientale qelibari dhe patchouli qe terheq te gjitha shqisat.

OCEAN WAVE - Arome deti qe i jep lekures energji.

TROPICAL JUICE - Arome frutash tropikale si mango dhe papaja per me shume embelsi dhe energji pozitive.

SPICY VETIVER - Arome druri vetiver me nota pikante te specit te kuq me efekt rigjallerues.

Permban:

Agjente te bute pastrimi: Sistem i ekuilibruar pastrimi, pastron ne menyre delikate lekuren, pa prishur barrieren hidrolipidike te saj.

Glicerine:  Veti hidratuese dhe mbrojtese.

Pantenol (pro-vitamine B5): Mbron lekuren dhe zvogelon rrezikun e dehidrimit.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
Farmacia 10/1Tirane Rr.Muhamed Gjollesha, nr 2 0692959779
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.