TRIDERM BABY BATH OIL

2 050 Lekë
Shampo vajore e pershtatshme per lekuren sensitive, qe skuqet te bebeve dhe femijeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11293

Bazuar ne nje formulim qe nuk ben shkume. Ne kontakt me ujin kthehen ne trajte kremoze, qe pastron butesisht lekuren, duke e ruajtur ate nga dehidrimi dhe irritimi.

Rekomandohet per larjet e perditshme te te porsalindurve dhe femijeve.

Permban:

Vaj mineral: me veti emoliente.

Emoliente silikoni: zbut lekuren pa e lene ate te yndyrshme, duke shmangur keshtu irritimin.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne govate. Pastroni butesisht lekuren dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr8170
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Specifikime
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.