TRIDERM BABY&KID BATH OIL 200 ml

€11.74
Shampo vajore, jo-shkumuese, qe ruan barrieren natyrale hidrolipidike te lekures se bebeve dhe femijeve, duke parandaluar keshtu tharjen dhe irritimin e lekures. Ideal per tu perdorur ne rast te larjeve te shpeshta te lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2791

Permban:

Vaj mineral:  Zbut dhe mbron lekuren, ndersa e pastron pa e irrituar ate. Ideale per lekurat e ndjeshme.

Silikon emolient:  Silikon me vetite zbutese. E ben lekuren te bute pa e yndyrosur ate, duke e mbrojtur nga agjentet irritues.

Perdorimi: Shtoni nje sasi produkti ne uje. Pastroni butesisht lekuren dhe me pas shpelajeni. Ky vaj ne kontakt me ujin kthehet ne nje emulsion te lehte ne forme qumeshti.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.