TRIDERM OIL SHAMPOO

1 200 Lekë
Shampo vajore per floke delikat dhe skalp te irrituar (dermatit seborroik). Ideale per neonatet dhe sidomos ne prezence te rrjebulles. I pershtatshem per larjen frekuente te flokeve, duke i lene ata te bute e te lemuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0433

Permban:

Vajra mineral: Substanca lipofilike, te cilat nuk shkaktojne irritim apo alergji te  lekures.

Glicerine dhe Pantenol: Zbut dhe hidraton lekuren.

Agjente te bute pastrues: Pastrojne lekuren duke ruajtur pH e saj.

Perdorimi: Per larje te perditshme. Aplikojeni produktin ne floke te lagur, masazhojeni dhe shpelajeni. Ne rast irritimi, lereni ate per disa minuta para se ta shpelani.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI REDI_TRTirane0698627611
FARMACI DITE E NATE 14TIRANE RRUGA E KAVAJES NJESIA 1
FARMACI TEASTirane0682198516
FARMACI BLEDI TIRANETirane Kashar Lagjja Yzberisht Rr.Loni Ligori 0695448393
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.