SHINE ON FAST

€12.96
Boje flokesh pa amoniak, pa gluten, pa konservante, pa resorcinol, e testuar per nikelin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10405

Avantazhet e kesaj boje:

1. Tolerance me e larte

2. Kursen kohe. Mbahet vetem 10 minuta dhe shpelahet.

3. I jep flokut shkelqim dhe vitalitet.

Permban:

Vaj shege dhe Fitosterole Brassica campestris: Zvogelojne demtimet e kutikulave duke zbutur efektet alkaline/oksiduese te ngjyrosjes se flokeve.

Proteina kashmiri:  Te pasura me keratine, riparojne dhe kane efekt zbutes tek floket.

Proteinat e hidrolizuara te orizit: kane nje efekt mbrojtes dhe hidratues tek kutikulat e flokeve.

SHINE ON  FAST permban:

1 krem ??ngjyrues me nje perdorim te vetem, 60 ml

1 shishe te tejdukshme me nje perdorim te vetem, 60 ml (permban peroksid hidrogjeni)

SHINE ON Shampoo - 15 ml

SHINE ON Balsam - 20 ml

1 Udhezues perdorimi

1 pale doreza  njeperdorimshe.

Perdorimi: Aplikojeni bojen Shine on Fast si cdo boje tjeter flokesh. Lereni vetem 10 minuta dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 60 ml

Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI BUTRINTI MULLET TiraneTirane MULLET0693321881
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
Farmaci ERMELINDA MULITABerat0693584274
FARMACI TOP PHARMA TiraneTirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD0672420281 , 0696366714
FARMACI EDEN ELBELBASAN0698774700
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010

Specifikime
Sipas trupitFloket
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.