Ricarica Diffusore Libeccio

€40.18
Shishe rimbushese aromatizuese per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune.
Availability: In stock
SKU: 1733

Arome e forte mediterrane dhe energjizuese e detit Libeccio i kombinuar me aromen e luleve dhe agrumeve te vendeve me te nxehta afrikane dhe me aromen vendase te luleve te mersines dhe dellinjes.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.