TRIDERM ZETA 10% ZINC OXIDE MOUSSE

1 400 Lekë
Shkume me 10% oksid zinku kunder skuqjeve dhe irritimeve te lekures. Rekomandohet per qetesimin e irritimeve pas trajtimeve ne sallone bukurie (peeling, mikrodermoabrazion, epilation). Paketimi ne forme spraj mbron produktin nga kontaminimi.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0430

Permban:

Oksid zinku (10%):  Perberes aktiv i perdorur gjeresisht ne dermatologji per vetite e tij qetesuese dhe riparuese. Perdoret per te trajtuar skuqjen dhe acarimin e lekures, gjithashtu ka veprim te bute antiseptik dhe astringent.

Alantoina: Substance me veti riepitilizuese dhe qetesuese. Ajo pershpejton procesin e sherimit, zbut skuqjen dhe acarimin.

Vajra silikoni: Zbusin dhe mbrojne lekuren.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit dhe aplikojeni lokalisht ne zonat problematike. Nuk ka nevoje per masazh.  

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.