Mousse Detergente BIO&VEGAN

€10.37
Shkume organike me efekt antirrudhe per pastrimin e fytyres dhe dekoltese. Me arome te kendshme frutash.
Availability: In stock
SKU: 0749

Permban:

Vitamine C dhe ekstrakt molle dhe pjeshke – zbardh lekuren dhe ka veti antirrudhe.

Proteina te orizit dhe pantenol - revitalizojne lekuren.

Hamamelis (lajthia degeperkulur) dhe uje portokalli - kane efekt astrigjent.

Vaj ulliri - efekt emolient, ndihmon ne pershtatjen e produktit me lekuren.

Perdorimi: Vendosni nje sasi te produktit ne duar dhe aplikojeni ne fytyre me masazh te lehte. Me pas beni shperlarjen me uje te ngrohte.

Paketimi: 250 ml

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.