Corn Pads 6 Pieces (Silikon me vrime ne mes)

€5.51
Silikon me ngjites hipoalergjik, me vrime ne mes, i pershtatshem per cdo zone te kembes per te parandaluar dhimbjen nga kallot. Redukton presionin dhe ferkimet ne lekure. Vrima ne qender ndihmon ne rishperndarjen e presionit ne zonen perreth.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2904
Silikon me ngjites hipoalergjik, me vrime ne mes, i pershtatshem per cdo zone te kembes per te parandaluar dhimbjen nga kallot. Redukton presionin dhe ferkimet ne lekure. Vrima ne qender ndihmon ne rishperndarjen e presionit ne zonen perreth.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Specifikime
Sipas Linjave Safte
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.