DEFENCE SCRUB MICRO-EXFOLIANTING

1 470 Lekë
Skrab fytyre ne trajte kremoze, i pasur me lipide, i pershtatshem per lekura sensitive dhe intolerante. Pastron thellesisht lekuren, largon qelizat e vdekura, si dhe nxit rigjenerimin qelizor duke e lene lekuren te fresket, te bute dhe me shkelqim.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2856

Permban:

Gjalpe Shea: Emolient dhe hidratues shume i mire.

Vaji i bajames dhe vaji jojoba: Kane efekt zbutes dhe mbrojtes te lekures.

Pantenol (provitamia B5): Ka efekt qetesues.

Kokrriza te  Biodegradueshme (Glukomanan, Celuloza, fare Andiroba te pluhurizuar): Sfera eksfoliuese qe kane madhesi dhe veti te ndryshme.

Perdorimi: Aplikojeni 1-2 here ne jave ne fytyre dhe ne qafe duke shmangur zonen e syve, masazhojeni butesisht dhe shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI Nr 9 Rruga e Kavajes,mbrapa poliklinikes 9 Tirane0692346936
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
Farmaci Orange farmaci 038Korce Lagjja 13 Rruga 13 Korriku0694030070
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
FARMACI TUTTO FARMA_TRTIRANE.Rr."Don Bosko"695886223
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe0693655183
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.