ONAILS S43 Strengthening solution

€8.50
Solucion forcues dhe mbrojtes per thonjte e brishte qe kane tendence te thyhen lehte.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2687

Permban:

Keratine:  Proteina kryesore qe gjendet ne thonjte dhe me nje permbajtje te larte squfuri, element ky qe siguron rezistence.

Pantenol (pro-vitamine B5): I domosdoshem per te mbajtur lekuren, floket dhe thonjte e shendetshem, sepse mbeshtet procesin e keratinizimit.

Minerale aktive - Silikon, Magnez, Baker, Hekuri dhe Zink: Oligoelementet (elemente thelbesore gjurme) qe forcojne keratinen.

Perdorimi: Filloni trajtimin me 3-4 aplikime ne dite per javen e pare, pastaj vazhdoni me nje aplikim te vetem ne dite per te pakten tre javet e tjera.

Paketimi: 11 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Rruga Frang Bardhi Perballe Qendres Kristal
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI DITE E NATE 2Rruga Mine Peza Pallati 254 kati i pare
FARMACI FLORITirane
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ENISA-VLOREVLORE0692448660
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI DITE E NATE 20 RRUGA 4 DESHMORET TIRANE0699910010
Specifikime
Sipas trupit Duart dhe thonjte
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.