PROCUTASE IONIC HYDROGEL SPRAY

€10.29
Spraj i indikuar ne plage, gervishtje, abrazione, djegie, ulcera(venoze, arteriale, diabetike) etj.
Availability: In stock
SKU: 0401

Permban:

Polimere natyrale hidrofilike: Produkt i patentuar me metale gjurme te jonizuara dhe peptide bimesh qe frenojne metaloproteinazat (TIMPs).

Eksipientet: Alkool, acid laktik, uje i dejonizuar.

Konservues: Klorur benzalkonium. 

Perdorimi: Lani plagen me uje te kripur steril ose ndonje produkt tjeter te pershtatshem per pastrim dhe me pas aplikoni sprajin ne plage.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI SALIASITirane042375320
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BOSI_LBLibrazhd051423733
FARMACI DITE E NATE 11Lagja Nene Tereza Lezhe0699910010
FARMACI DITE E NATE 20 TIRANE0699910010
FARMACI HALILI TIRANEBlv.Zhan D'Ark Tirane0693575307
Farmaci Elisa_ELELBASAN0693182501 ,0696303788
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.