Body Zanz - Antizanzare BIO&VEGAN

1 220 Lekë
Spraj kunder mushkonjave ne forme vaji te thate, i cili fale kombinimit te vajit andiroba me vajin e citroneles mban larg mushkonjat.
Availability: In stock
SKU: 1897

Fale pranise se geraniumit dhe eukaliptit ka efekt qetesues dhe balancues per lekuren, cka e bene te pershtatshem per tu perdorur edhe ne pjeset me delikate te lekures, madje dhe te femijet. Nuk eshte i yndyrshem dhe ka arome te kendshme.

Perdorimi: Aplikohet cdo tre ore ne te gjithe trupin. Shmangni kontaktin me syte dhe mukozat.

Paketimi: 35 ml

Organik, vegan, I testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI E*DIELL Lezhe Shengjin ISHULL-SHENGJIN LEZHE0694050644.0692052667
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.