DEFENCE SUN BABY&KID - SPRAY LOTION 30

€17.01
Spraj me mbrojtje te larte me SPF 30 per bebet dhe femijet.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2859

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afatshkurtra qe rrezet UVA dhe UVB shkaktojne.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afatgjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban :

Teknologjia NETWORK EXPERT:  Bazuar ne nje polimer special, i cili formon nje rrjete mbi lekure qe “ruan” filtrat, gje qe rezulton ne shperndarje maksimale te diellit mbi lekure dhe permiresim te performances se filtrimit.

Kompleksi PRO-Repair, nje sinergji e vecante e perberesve aktive:

  • Niacin: ndihmon per te luftuar demtimin biologjik, duke forcuar keshtu mekanizmat e mbrojtjes natyrale te ADN-se dhe riparimit.
  • Beta-Glucan/L-Carnosine: Patente e perberesve qe stimulojne sistemet natyrore te mbrojtjes te lekures dhe luftojne radikalet e lira.
  • Vitamin E:  Ka efekt antioksidues.

Perdorimi: Aplikojeni para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin cdo dy ore ose sa here te jete e nevojshme. Tundeni para perdorimit.

Paketimi: 125 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SIBORAKashar YZBERISH Rr.Panajot Pano,Nd.30682709429
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
Specifikime
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.