Aloe Fresh Alito Fresco Spray

700 Lekë
Spraj me veprim shume efikas kunder aromes se keqe te gojes. Permban Aloe vera, fara qitro, vaj Tea tree dhe karbosimetilkitozan te cilat neutralizojne bakteret e kavitetit oral.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Përdorimi: 1-2 sprucime brenda gojës.

Paketimi: 15 ml

Aloe Vera

Vaj Tea Tree

Qitro

Xilitol

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
Farmaci ERMELINDA MULITABerat0693584274
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
LIFEMED SHPK (Farmaci Imifarma 4)Tirane Rr Fortuzit0674089009
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.