DEFENCE BODY MOISTURISING LOTION 24h

€12.15
Spraj trupi, 24 ore hidratim. Teknologjia e vecante e shperndarjes e ben ate shume te volitshem dhe te shpejte per t'u aplikuar (sistemi i shperndarjes 360).
Availability: In stock
SKU: 10773

Ky spray jep hidratim te thelle ne lekuren e trupit, qe zgjat deri ne 24 ore. I pershtatshem per tu perdorur ne cdo sezon te vitit. Ka nje teksture te mendafshte, perthithet menjehere dhe I dhuron trupit tuaj nje arome delikate floreale si dhe nje ndjesi te kendshme freskie dhe mireqenieje.

Permban:

Gjalpe Shea: Me veti hidratuese dhe zbutese.

Glicerine: E marre nga  perimet, hidraton shpejt lekuren.

Emulsionues aktiv bazuar ne dyll natyral (dylli jojoba, dylli i bletes): I projektuar per ti ofruar hidratim lekures ne te gjitha kushtet e motit dhe lageshtise.

Niseshte nga Tapioka: I jep locionit nje teksture te lemuar.

Perdorimi: Aplikojeni ne te gjithe trupin duke sperkatur nga nje distance prej 5-10 cm larg nga lekura ne nje levizje te vetme te vazhdueshme. Nese pajisja do te bllokohet, zhyteni ne uje te vaket. 

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.