BetterYou DLux3000

1 180 Lekë
Spraji Oral eshte menyra me e shpejte dhe efektive per te rritur nivelin e vitamines D3 tek te rriturit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Departamenti i shëndetit UK rekomandon që cdokush duhet të marrë një suplement vitamine D përgjate vjeshtës dhe dimrit. Spraj Oral është mënyra më e shpejtë dhe efektive për të rritur nivelin e vitaminës D3 tek të rriturit.

  • Cdo spraj ka 3000IU (75μg) vitaminë D3
  • Suport për kockat, dhëmbët dhe sistemin imunitar
  • Ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve
  • Shije mente 100% natyrale.
  • 100 doza ditore

Përdorimi: Aplikoni 1 sprucim në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku. Për një dozë më të lartë mund ta spruconi më shumë, doza që rekomandohet është 1000IU (25mcg) për cdo 25kg peshë trupore.
Mund të merret në cdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj. Të përdoret 6 muaj pas hapjes.

Paketimi 15 ml (100 doza ditore)

 

Cdo doze ditore përmban:

EC NRV*

Vitaminë D3

3000 IU (75μg)

1500%

I përshtatshëm:

  • 13 vjec e sipër
  • Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit
  • Vegjetarian

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

I garantuar, pa: Gluten dhe grurë, Ngjyrues dhe aromë artificiale, Produkte qumështi, Sheqer, OMG

Informacion këshillues:

Suplementet nuk duhet të zëvendësojnë dietën e shëndetshme dhe aktivitetin fizik. Të mbahet larg nga fëmijët.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMA PRIMA TIRANE21 dhjetori TIRANE694813693
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI VIOLETA Tirane Tirane 21 DHJETORI0699481911
FARMACI DORINA VASIARI DRDURRES0699301180
Farmaci APOLLONIAElbasan lagjja 11Nentori rr . Zyma ndertesa 11/68 0695474042
Farmaci TRIS MedTIRANE042358871 / 694556466
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI BLERTA KOMBINATTirane0692779657
Farmaci Elisa_ELELBASAN0693182501 ,0696303788
FARMACI BIO VITA Tirane Tirane Pallatet Cabej692058762
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
Farmaci Farmavitta 19Durres Rruga Fetah Bllaca, Lagj Nr3
Farmaci PharmaJonRr. Kavajes Pallati 55 shk 1 ap 1 Tirane0674666070
FARMACI LINASALUD Lagjja nr.3 Durres Rruga Migjeni_Durres0682053299 / 0676301277
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI KARANXHA DRDurres0698552052
Farmaci Shehu 2 Durres LGJ. NR 4 ,Rruga Fetah Bllaca Durres0676096899
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
Farmaci EMA PHARMA Durres Lagjja nr 3 Rruga Grigor Durrsaku pll 462 0698237600
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.