PropolGola Forte Spray

780 Lekë
Spray per fytin 100% natyral me baze Propolis dhe Mente, ne solucion hidroalkoolik dhe vaj esencial.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Spray për fytin 100% natyral me bazë Propolis dhe Mente, në solucion hidroalkoolik dhe vaj esencial. I dobishëm për dhimbjet e fytit dhe rrugët e sipërme respiratore.

Përdorimi: 4-5 sprucime, të përsëritura gjatë ditës. Aplikojeni direkt tek kaviteti oral.

Paketimi: 20 ml

Propolis solucion hidroalkoolik

0,26 ml

Propolis e.s. tit. min. 12%

0,02 g

Menta piperita (vaj esencial) 

0,36 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
Farmaci Emporium Tirane Tirane Prane Big-Mark Kom e Parisit2322689 ,0695890445
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci Gurabardhi _ELELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga Jakov Kilica0695253283
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
LIFEMED SHPK (Farmci Imifarma 6)Tirane Rruga Reshit Petrela nr 870674089009
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.